Семінар-навчання “Агрошкола 2017”

З 13 по 17 лютого 2017 року було організовано та проведено семінар – навчання «Агрошкола 2017». Тематикою даного навчання було висвітлення особливостей інтенсивних технологій вирощування основних сільськогосподарських культур.

Детальнiше

На семінар були запрошені представники компаній: «Сингента», «Байєр», «КВС», «Август Україна», «Монсанто», «Щолково Агрохім», «Дюпон Україна», ДП «Рейлін», «Родоніт». Фахівці поділилися своїм досвідом та особливостями вирощування озимої пшениці, сої, сорго, соняшника та кукурудзи, а також особливостями застосування препаратів захисту рослин. Презентували нові продукти.
ТОВ «Август Україна» провело інтерактивну агрономічну олімпіаду. Регіональні технологи підвели підсумки виконання виробничих програм за минулий рік, детально проаналізували головні технологічні помилки при вирощуванні сільськогосподарських культур, які були визначені в господарствах у виробничому 2016 році, заради подальшого застереження та їх недопущення в майбутньому.
Також, після закінчення навчання проведено атестаційний залік агрономів господарств з агрономії. Кращі результати показали: Харитенко Р.В.– головний агроном ТОВ “Приват-Агро-Альянс”, Жовтий В.В. – агроном ТОВ “Приват-Агро-Альянс” та Сорокін Ю.О.– агроном ТОВ «Приват-Агро-Альянс».
Навчання пройшло на високому організаційному рівні, що дало можливість технологам господарств поліпшити загальні і професійні знання.