Жнивує «Україна»

У ТОВ «Україна», як і скрізь на Приоріллі, найгарячіша (і не лише дуже високою позначкою температурного стовпчика, спека ж бо неймовірна!) і найвідповідальніша пора – жнива. На полі ТОВ «Україна» одразу за мехтоком, під Прядівкою, на так званій Перспективі, працювали два «Нью-Холенди» й «Домінатор». Тут же ми зустріли й директора товариства Володимира Сергійовича Солоху та головного агронома Володимира Григоровича Чвертку, який у ці гарячі дні весь час на полі. Інакше не можна, каже, – жнива!

Детальнiше

Буде хліб і пісня буде, щоб жили щасливо люди

Старанно й ретельно, за всіма технологічними вимогами, дбаючи про землю, щороку мають в «Україні» досить стабільні врожаї. Цьогоріч – не виняток. Тож, як закінчать жнива впору, буде що возить в комору. Втім, будуть в «Україні» не лише з хлібом. Бо ж, крім полів, що під озимою пшеницею, мають ще посіви соняшнику, де щоранку повертають до сонця свої жовті тугі голівки красені-соняхи – ждуть свого часу. Отже, буде й олійка. Є й кукурудза, а ще сорго, вирощуванням якого в нашому районі займаються, мабуть, лише вони.

DSC_0306На фото: сиплеться в машини хліб

 

– З осені озимої пшениці планували посіяти 1500 гектарів, – каже директор товариства Володимир Сергійович Солоха. – Але погодні умови восени внесли свої корективи, недарма ж мовиться, що хлібороби, як ніхто, під Богом ходять, тобто від примх небесної канцелярії дуже таки залежать, тож вирішили занадто не ризикувати, й під озиму відвели лише до 400 гектарів. Навесні, не отримавши дружніх сходів озимини, спочатку планували пересівати, та зрештою вирішили залишити озимі, як є. Як виявилося, не помилилися, прийняли правильне рішення: пшениця дає досить непоганий урожай – будемо з хлібом. А буде хліб, то й пісня буде, ви ж самі знаєте, як наші бабайківські аматори вміють співати, радуючи земляків своїми концертами…

– На збиранні ранніх зернових задіяні три жнивні екіпажі, – підключається до розмови головний агроном Володимир Григорович Чвертка. – Успішно трудяться комбайнери Володимир Петрович Даниленко, Руслан Васильович Феденко, Валерій Володимирович Балагура, Анатолій Петрович Волков. Усі справжні знавці своєї справи, бо щороку на жнивах проходять такі хліборобські університети, що ніякі сільгоспінститути не дадуть.

DSC_0302На фото: Володимир Петрович Даниленко та Руслан Васильович Феденко

 

Тут кожен істину цю знає: легкого хліба не буває

Усе вирощене в полі, без втрат, перевозять на мехтік на КамАЗах та МАЗі – на жнивах задіяно 5 машин. Серед водіїв – Григорій Петрович Чайка, на рахунку якого за всі роки хліборобської праці стільки перевезеного збіжжя, що можна величезні гори хліба напекти. Не відстають від нього й молодші, але теж, як відзначив хлопців директор товариства, старанні й завзяті, – Олег Солоха, Сергій Яковенко, Сергій Нушель, Віталій Даниленко, син комбайнера Володимира Петровича Даниленка. Воістину: хліборобському роду нема переводу! І то дуже добре, бо ж треба комусь і про хліб дбати, і про врожаї турбуватися.

DSC_0310На фото: жнивний екіпаж «Домінатора» – комбайнери Анатолій Петрович Волков, Валерій Володимирович Балагура і водій Сергій Сергійович Нушель

 

ТОВ «Україна» своєю високою врожайністю має завдячувати головному технологу поля, досвідченому агроному Володимиру Григоровичу Чвертці, який знає всі тонкощі и секрети отримання високих урожаїв.

– Та які там секрети? – питанням на запитання відповідає Володимир Григорович. – Ви бачили наші чисті й доглянуті поля, оце й є наш основний секрет, якщо говорити коротко. А ще, звичайно, починаємо з підбору матеріалу, далі – дотримання технології вирощування, вчасний посів, догляд, підживлення, вчасне збирання. Все це в комплексі і дає хороший результат. Якщо ж, звичайно, поталанить із погожою дниною, але тут уже претензії не до мене, – додає жартома, посміхаючись.

DSC_0307На фото: водій КамАЗа Олег Валерійович Солоха і головний агроном Володимир Григорович Чвертка

 

Зібране зерно везуть на мехтік, яким завідує Віталій Олександрович Кузьминський. Першою збіжжя приймає вагар Яна Володимирівна Дранікова. А затим воно очищається й калібрується на зерноочисній машині оператором Василем Петровичем Галієм, і вже чистеньке, тугеньке, блискуче, мов золото, жде свого часу на критому складі – щоб ніякі дощі були не страшні, бо ж, хоча й дощу не просять, коли косять, але ж і він не питає, коли йому йти. На мехтоку трудяться ще два робочих Юрій Дерун та Ігор Онищенко, водій Сергій Миколайович Нушель.

DSC_0312На фото: працівники мехтоку на чолі із завідувачем Віталієм Олександровичем Кузьминським

 

Гаряча пора нині не лише в жниварів, а й у кухарочок товариства Наталії Дерець, Світлани Задої та Наталії Пасічної. Правда, робота в них завжди, можна сказати, гаряча, бо ж біля плити цілісінький день. Але в жнива – особлива, бо ж стараються вправні господиньки порадувати жниварів чимось смачненьким. Обіди вивозять прямо на поле, забезпечують і водою (як не комфортно в імпортних степових лайнерах, обладнаних кондиціонерами, працювати, а пити в таку спеку треба побільше). На цьому фронті жнив на чергових машинах працюють водії Роман Пономаренко та Петро Сологуб. Протипожежну безпеку жнивної кампанії на водовозі забезпечує Євгеній Влащенко.

Покладену у валки на полі солому одразу тюкують – так надійніше і менш затратніше. З цим упоруються механізатори Влад Самарський, Павло Хиз і Віктор Пола. Готові тюки перевозять на ферму, де їх скирдують, пересівши на менш енергозатратні трактори -МТЗ-80, Сергій Велегура та Олексій Омельченко. Солома потрібна для тваринницької галузі, яка в ТОВ «Україна» постійно розвивається.

– Як і в кожній галузі, у тваринництві теж є на сьогодні свої проблеми, – каже директор товариства Володимир Сергійович, – але сподіваємося, що ми з ними впораємося, і тваринництво теж даватиме очікувані доходи. Наразі проводимо реконструкцію ще однієї бази, і до осені плануємо закупити 150 голів великої рогатої худоби. Отож частину соломи й тюкуємо, адже вона потрібна для зимівлі худоби. Для цього ж заготовляємо сінаж і закладаємо силос.

Належним чином дбають в «Україні» і про родючість ґрунту. Вносять мінеральні добрива, вивозять на поля і призабуту органіку. Частина соломи, лишаючись на полях, слугуватиме як органічне добриво для майбутніх урожаїв. Як тільки-но впораються зі збиранням збіжжя і соломи, скошені поля обов’язково дискують.

…Жнива в «Україні» підходять до кінця. Стихає на полях косовиця й молотьба, ще трішки і зберуть усі ранні хліба. Зернинку до зернинки, яка започатковує життя.

Трішки можна буде перепочити механізаторам від напружених жнивних буднів, а там знову загудять свою мелодію, впоруючи пізні зернові і технічні культури, готуючи землю до осіннього посіву і майбутнього врожаю, і наші «Дони», й імпортні «Домінатори», «Нью-Холенди», «Кейси»… Життя і стожиль – на хліборобська праця не визнають спочину…

 

Джерело: Царичанська районна газета «Приорільська правда» №29 від 23 липня 2016 року. Репортаж готували Людмила Титарева і Василь Шпирка (фото).