У «Коновалівському» цьогоріч віддадуть перевагу кукурудзі та сої

А посіви озимої пшениці через незадовільний стан пересіють.

Детальнiше

Директор господарства Володимир Бобиль говорить, що пересівання озимих — це вимушений крок:
— Дуже прикро, але майже 400 гектарів озимини перезимували дуже погано, — розповідає Володимир Валерійович. — Не отримавши восени достатньої вологи, вони наразі мають незадовільний стан. Тож було прийнято рішення про пересівання площ. Зазначу, що наше підприємство орієнтоване на конкретний результат. На сьогоднішній день зобов’язуємося виплачувати пайовикам 12 відсотків орендної плати. Тож, відповідно, щоб мати належне фінансове підґрунтя для забезпечення гідного розрахунку з орендодавцями, ми не можемо собі дозволити поганих врожаїв. Тому й докладаємо всіх зусиль, щоб виправити ситуацію, — говорить Володимир Бобиль.

960

Директор ТОВ «Коновалівське» Володимир Бобиль (праворуч) із головним агрономом Анатолієм Вороньком та кращим механізатором господарства Віктором Даніленком.

 

Загалом у господарстві, яке обробляє 2460 гектарів землі, цьогоріч планують посіяти 1700 гектарів кукурудзи та 760 гектарів сої.
— Наразі намагаємося максимально швидко охопити весь комплекс весняно-польових робіт, — продовжує керівник «Коновалівського». — Проте погода вносить свої корективи і не завжди вдається зробити заплановане. Поки що сіємо лише вдень. Хоча сподіваюся, що найближчим часом наладимо цей процес цілодобово. Всі агрегати: як посівний, так і ґрунтообробний комплекси до роботи готові на сто відсотків. Земля в нас благодатна, люди — надзвичайно працьовиті і відповідальні. Тож сподіваємося, що й цьогоріч отримаємо достойні врожаї.

 957

Якісну підготовку ґрунту під посів та вчасне внесення гербіцидів забезпечують механізатори Михайло Кривега та Іван Бедак.

 

Фото Ольги МАТЯШ.

Джерело: Громадсько – політична газета Машівського району «Промінь» №33-34 від 23 квітня 2016 року.