Кожен день на вагу золота

«Зараз кожен день – на вагу золота. Тож по-максимуму докладаємо зусиль, щоб забезпечити в майбутньому хороший врожай…», – наголосив агроном ТОВ «Приват-Агро-Альянс» Андрій Лютий. Адже, як додав, нарешті цього тижня погода дозволила аграріям вийти в поле.

Детальнiше

IMG_8895
Агрономи Валентин Жовтий та Андрій Лютий, трактористи Богдан Карацюпа, Вадим Пожарський, Ігнат Жмура, Леонід Тарабан та водій Сергій Кур’янов.

 

Хлібороби «Приват-Агро-Альянсу» звикли працювати злагоджено і оперативно. Тож лиш блиснуло сонечко, на полях господарства загула потужна сучасна техніка. Як розповідає агроном Андрій Лютий, в середу до весняно-польових робіт відразу приступило три бригади працівників, які на різних полях проводять культивацію та вносять мінеральні добрива.
– Через сильну засуху та несприятливі погодні умови вносити мінеральні добрива восени не ризикнули. Адже це не дало б відповідного і необхідного результату, — говорить Андрій Геннадійович. — Тож, щоб зробити все якісно і на совість — проводимо ці роботи саме зараз. Відразу ж по їх завершенню приступимо до сівби і намагатимемося впоратися з обсягом робіт у короткі строки. Адже синоптики прогнозують посушливу весну.
Загалом у господарстві, що обробляє майже 12 тисяч гектарів землі, цьогоріч планують посіяти близько 1300 гектарів соняшника та п’ять із половиною тисячі гектарів кукурудзи. Щодо сої, то прогнозована площа культури становить близько 2300 гектарів. Хоча, якщо доведеться пересівати озиму пшеницю, то соя займе близько 4000 гектарів.
— Всього в господарстві посіяно 1880 гектарів озимої пшениці, — розповідає Андрій Лютий. — Проте через осінню засуху, культура має недостатню густоту для планового врожаю. Тож наразі вирішуємо, які площі залишити, а які пересівати. А загалом, ми налаштовані на хороші врожаї в цьому році. Зокрема, докладемо для цього всіх зусиль і вмінь, — запевнив Андрій Геннадійович.
Впевнений у професійності і компетентності своїх підлеглих і директор товариства «Приват-Агро-Альянс» Іван Сидоренко. «В нашому господарстві підібрана команда справжніх професіоналів як серед керуючого складу, так і простих трудяг. Вони вміють, знають, а, основне, хочуть працювати на результат і я дуже вдячний їм за це», — зауважив Іван Іванович.

Джерело: Громадсько – політична газета Машівського району «Промінь» №29-30 від 9 квітня 2016 року. Фото Ольги МАТЯШ