Семінар-навчання “Агрошкола 2016”

Головна мета навчання – підвищення рівня знань і кваліфікації агрономів господарств, які виконують технологічне завдання в галузі рослинництва, передбачене в плані виробничого року по Холдингу.

Детальнiше

Для участі запрошуються учасники з наукових установ і провідних компаній-партнерів, з якими протягом виробничого року планується співпраця. Фахівці діляться своїм досвідом та особливостями вирощування сільськогосподарських культур.

З 1 по 5 лютого 2016 року було організовано та проведено семінар – навчання «Агрошкола 2016». Тематикою даного навчання було висвітлення особливостей інтенсивних технологій вирощування основних сільськогосподарських культур.Для поглибленого вивчення даної теми на семінар були запрошені представники Селекційно-генетичного інституту м. Одеса: Бабаянц Ольга Вадимівна – завідуюча відділом фітопатології та ентомології, компаній «Август Україна», «Сингента», «Байєр», «КВС», «Монсанто», «Аріста», «Адама-Україна», ДП «Рейлін», «Родоніт». Фахівці поділилися своїм досвідом та особливостями вирощування озимої пшениці, сої, сорго, соняшника та кукурудзи, а також особливостями застосування препаратів захисту рослин. Презентували нові продукти та провели інтерактивну агрономічну олімпіаду на тему: «Особливості застосування ЗЗР, біологічні та технологічні особливості вирощування основних сільськогосподарських культур». Особливості застосування перспективних сортів і гібридів висвітлили компанії: «КВС», «Монсанто», «Сингента».Велика увага була приділена номенклатурам хімічних препаратів і засобів захисту рослин від бур’янів, хвороб і шкідників, які будуть застосовані у сезоні 2016 року. Розширений аналіз по сортам і гібридам основних сільськогосподарських культур проведено з урахуванням ґрунтово-кліматичних зон розташування господарств.Регіональні технологи підвели підсумки виконання виробничих програм за минулий рік, детально проаналізували головні технологічні помилки при вирощуванні сільськогосподарських культур, які були визначені в господарствах у виробничому 2015 році, заради подальшого застереження та їх недопущення в майбутньому.

Після закінчення навчання проведено атестаційний залік агрономів господарств з агрономії. Кращі результати показали: Бердник В.Л.– агроном ТОВ “Колодязнянське”, Кушнір В.П. – головний агроном ТОВ “Приват-Агро-Львів” та Лавров М.А.– головний агроном ТОВ «Колодязнянське». В цілому, навчання пройшло на високому організаційному рівні, що дало можливість технологам господарств поліпшити загальні і професійні знання.

DSCN1205DSCN1110DSCN1202