Вагомий внесок у нашу перемогу

Щодня із завмиранням серця ми чекаємо новин зі Сходу з нашої української території, де йде неоголошена війна. Сумна статистика про загиблих як серед військових, так і серед мирного населення, про тяжкопоранених молодих людей, дітей, які назавжди залишаться інвалідами, про зруйновані міста і села; постійна тривога про своїх рідних, друзів, знайомих — наших захисників, завдяки яким ми живемо своїм звичним, мирним життям… Усе це неабияк згуртувало українців, вселило переконання, що кожен має внести хоч невелику часточку в спільну перемогу.

Детальнiше

Днями відремонтований “КамАЗ” АТМЗ 5,5 — 4310 вирушив у зону АТО з Абазівки. Одне з найпотужніших сільгосппідприємств району “Дукла”, з-поміж інших агроформувань району, отримало на ремонт цей бензовоз з однієї з військових частин Лубен, згідно з розпорядженням Генерального штабу Збройних сил України про ремонт техніки, яка перебуває у військових частинах, підприємствами та організаціями народного господарства та договору господарства з військовою частиною та місцевим військкоматом. Автомобіль більше 20 років перебував на зберіганні, тож довелося докласти чимало зусиль, щоб довести його до ладу. За кошти сільгосппідприємства було придбано необхідні деталі, а завдяки спеціалістам “Дукли” ремонт вдалося завершити в максимально стислий термін — лише за тиждень. У бензовоз буквально “вдихнули” нове життя — капітально відремонтували й пофарбували. Автослюсар Олег Васюта, водії Іван Глушко, Алік Клименко, Григорій Овчаренко, Ігор Сидорець під керівництвом завідувача автопарку Григорія Рябоконя до пізнього вечора, жертвуючи своїми вихідними, адже у господарстві й так роботи вистачає, готували “КамАЗ” до відправки на Схід.
Окрім відремонтованого бензовоза, сільгосппідприємство неодноразово надавало допомогу з ремонту військової техніки, зокрема, ремонтували двигун до БТР для потреб 92 окремої механізованої бригади, ще раніше в одну з військових частин було передано автомобіль “КамАЗ-55102”, технічну допомогу від “Дукли” отримували й Національна гвардія та батальйон імені Кульчицького. Активну позицію тримає підприємство й у волонтерській діяльності — разом з місцевими школою, дитсадочком, небайдужими мешканцями села надавали допомогу продуктами харчування. А до Дня села, який в Абазівці відзначали минулих вихідних, “Дукла” приготувала цінні подарунки для всіх мешканців села, які повернулися із зони бойових дій, окрім цього виступивши спонсором свята.
Кілька працівників господарства виконують почесний обов’язок, захищаючи мир на рідній землі, двоє вже повернулися додому: демобілізованим було надано матеріальну допомогу. Загалом же, зазначає директор агропідприємства Олександр Пономарьов, у “Дуклі” завжди готові допомогти тим, хто повернувся із зони бойових дій, надавши їм першочергово робочі місця, готовій землі, які отримають демобілізовані, взяти в оренду з подальшим обробітком та всіма виплатами.
Тож, побільше б таких небайдужих людей спрямовували свої зусилля на підтримку наших військових, — мир і спокій на всіх українських територіях настав би набагато швидше.

Джерело: Полтавська районна газета «Вісті» № 35 ( 8842) від 28.08.2015